2022 spalis - 2023 sausis

HR supervizijos grupė

Tai konsultacinis procesas skirtas HR specialistams ir vadovams iš skirtingų organizacijų, nukreiptas į kokybišką profesinį augimą.

Apie HR supervizijos grupę

Tikime, kad ypač daugiau patyrusiems žmonėms darbiniame lauke reikalinga mokymosi iš savo ir kitų patirties erdvė, stabtelėjimas pasižiūrėjimas “iš šalies” kaip aš veikiu, kokius sprendimus priimu, kokią įtaką tai daro man ir kitiems.

Taigi, kviečiame į supervizijos grupę, kurioje kiekvienas iš dalyvių turės galimybę atsinešti jam rūpimus darbinius klausimus, temas ir patirtis, o mes, lydėdamos grupę, įvairiais metodais sudarysime galimybę mokytis ir iš savo patirties, ir iš kitų grįžtamojo ryšio, įžvalgų, papildant susitikimus reikalingais teoriniais intarpais.

Mūsų - supervizorių - vaidmuo: moderuoti procesą, parinkti tinkamiausius metodus, atliepiančius grupės dalyvių poreikius. Padėti grupės dalyviams į situaciją pažvelgti iš skirtingų kampų, įsivardinti sprendimo būdus, suprasti savo rolę situacijoje ir savo jausmus, atrasti vilkduobes, resursus, savo identitetą ir pan. Siekiame, kad dalyvaujantieji grupėje gautų pastiprinimo ir įrankių spręsti problemas patys, tobulintų kompetencijas. Dirbsime online taikydami įvairius metodus priklausomai nuo dalyvių poreikių ir patyrimo, grupės dydžio.

Dalyvių indėlis: atsinešti sau rūpimas temas, dalintis savo mintimis, taip padedant kitiems pamatyti jų iššūkio sprendimą ar galimas nematomas puses.

Dažniausiai pasitaikančios, apibendrintos grupės supervizijos temos:

  • Rūpimos darbinės situacijos

  • Neišspręstos / keliančios nerimą problemos (situacijos su klientais, kolegomis, vadovais), jų analizė ir asmeninių kompetencijų stiprinimas

  • Dalykinių ir asmeninių kompetencijų stiprinimas

  • Darbo kokybė ir pasitenkinimas darbu

  • Emociniai krūviai, perdegimo prevencija darbe

Organizaciniai aspektai:

  • Susitiksime 2022 spalį - 2023 sausį

  • 10 susitikimų, iš viso 30 valandų

  • Kas antrą antradienį, 16-19 val.

  • Artėjant susitikimui, elektroniniu paštu gausite nuorodą prisijungimui zoom platformoje

  • Kaina 600 Eur (400 Eur, jei moka individualus asmuo)

Registruokitės čia, užpildydami trumpą anketą, kuri padės mums geriau pasirengti susitikimui. Užpildžius anketą, atsiųsime jums sąskaitą apmokėjimui. Vieta grupėje būtų garantuojama po apmokėjimo.

Laukiame prisijungiant!

Viltarė ir Miglė

HR supervizijos ne tik padengė mano turėtus lūkesčius (turėti HR bendruomenę su kuria gali pasitarti, pasimokyti, kur kitam suprantami tavo iššūkiai), bet ir juos gerokai pranoko. Prisidėjo ir didesnis savęs pažinimas, ir HR rolės ribų ir galios suvokimas, papildžiau savo HR įrankių dėžutę. Visa tai vyko saugioje, konfidenciolioje aplinkoje, su skirtingų patirčių („background‘ų“) žmonėmis, nešališkais žvilgsniais, kas manau suteikė susitikimams dar papildomos kokybės. Viltarės ir Miglės profesionalumas, ribų laikymasis, švelnus, bet struktūruotas vedimas, grupės ir jos poreikių jautimas – tai kas lydėjo kiekvieną susitikimą. Galiausiai, ši grupė buvo naudinga tiek profesiškai, tiek asmeniškai. Esu labai dėkinga. Ačiū!”

- Anželika Juodokienė

”HR supervizijos kaip HR kompetencijų augimo ir atradimų (!) programa išpildė lūkesčius su kaupu ir per kraštus gerąja prasme. Atidžiai renkuosi HR srities ugdymo dalykus ir absoliučiai džiaugiuosi šių sesijų giluminėmis situacijų analizėmis, best practices dalinimusi, sėkmių ir nesėkmių istorijomis, pažintimis su pasikausčiusiais HR specialistais Lietuvoje, bei konkrečiomis metodikomis, kurias galima panaudoti jau šiandien dirbant su vadovais bei kuriant HR procesus įmonės viduje. Tam, kad visa tai įvyktų, labai svarbu grupės aplinka. Mūsų atveju Viltarė ir Miglė meistriškai suvaldė grupės dinamiką, kas leido grupei visapusiškai įsitraukti ir labai atvirai prieiti prie įvairių HR žmonėms kylančių temų. Ačiū!”

- Monika Paškauskaitė

Atsiliepimai