HR supervizijos ne tik padengė mano turėtus lūkesčius (turėti HR bendruomenę su kuria gali pasitarti, pasimokyti, kur kitam suprantami tavo iššūkiai), bet ir juos gerokai pranoko. Prisidėjo ir didesnis savęs pažinimas, ir HR rolės ribų ir galios suvokimas, papildžiau savo HR įrankių dėžutę. Visa tai vyko saugioje, konfidenciolioje aplinkoje, su skirtingų patirčių („background‘ų“) žmonėmis, nešališkais žvilgsniais, kas manau suteikė susitikimams dar papildomos kokybės. Viltarės ir Miglės profesionalumas, ribų laikymasis, švelnus, bet struktūruotas vedimas, grupės ir jos poreikių jautimas – tai kas lydėjo kiekvieną susitikimą. Galiausiai, ši grupė buvo naudinga tiek profesiškai, tiek asmeniškai. Esu labai dėkinga. Ačiū!

- Anželika Juodokienė (HR grupės supervizijos dalyvė)

”Viltarė Valatkienė profesionali, puikiai grupę ir jos poreikius jaučianti supervizorė, jei tik bus galimybė dalyvausiu jos supervizijose dar kartą ir rekomenduoju kitiems 🙂 Supervizija čia - tai dovana sau ir komandai, su kuria dirbate 🫶🤝"

- Milda Mockaitytė-Cicilionienė

Supervizijos įgalina kalbėti, girdėti, išjausti kitų problemas per save, atrasti (kartais net labai paprastus) sprendimus, savo „dramblio didumo“ problemose, pasidalinti profesine patirtimi. Džiugu, kai mano matymas, kolegai, leidžia kitu kampu pamatyti jį kamuojančią problemą, pačiam surasti atsakymą, pastiprina jį. Supervizorės Viltarė ir Miglė pateisino mano lūkesčius, sugebėjo prakalbinti ir nukreipti tinkama linkme, išsikeliant klausimus, ieškant problemų sprendimų. Naudodamos įvairias praktikas, skatino diskusijoms, sukūrė saugią ir patikimą atmosferą.

- Edita Einingienė (vadovų grupės supervizijos dalyvė)

”HR supervizijos kaip HR kompetencijų augimo ir atradimų (!) programa išpildė lūkesčius su kaupu ir per kraštus gerąja prasme. Atidžiai renkuosi HR srities ugdymo dalykus ir absoliučiai džiaugiuosi šių sesijų giluminėmis situacijų analizėmis, best practices dalinimusi, sėkmių ir nesėkmių istorijomis, pažintimis su pasikausčiusiais HR specialistais Lietuvoje, bei konkrečiomis metodikomis, kurias galima panaudoti jau šiandien dirbant su vadovais bei kuriant HR procesus įmonės viduje. Tam, kad visa tai įvyktų, labai svarbu grupės aplinka. Mūsų atveju Viltarė ir Miglė meistriškai suvaldė grupės dinamiką, kas leido grupei visapusiškai įsitraukti ir labai atvirai prieiti prie įvairių HR žmonėms kylančių temų. Ačiū!”

- Monika Paškauskaitė (HR grupės supervizijos dalyvė)

”Labai dėkoju už nuoširdžias supervizijas, elementarius ir atrodo paprastai įgyvendinamus problemų sprendimus. Kartais galvoje sugebame suregzti didelį problemų kamuolį, tačiau kai ją reikia įvardinti konkrečiai, tuomet ir atsiskleidžia superzivijos žavesys... pasirodo nėra taip blogai, kaip galvoji. Visi supervizijos nariai išklausyti, visų problemos apmąstytos, belieka pačiam priimti problemų sprendimus. Lengvas vedimas link aštraus proto, tiek galiu pasakyti 😊”

- Inga Jurkevičienė (Vadovų grupės supervizijos dalyvė)

photo of green fern plant
photo of green fern plant